МИХАЙЛО ЛАВРОВСЬКИЙ
Голова правління «Українського товариства економічних свобод»
Навчався у Чернівецькому національному університеті та ДонНУ імені Василя Стуса, магістр політології. Приєднався до лібертаріанського руху на кінці 2014 року, коли у грудні потрапив на конференцію присвячену пам’яті Кахи Бендукідзе у Києві. У 2015-2016 роках був головним редактором студентського онлайн-журналу Virginity Media. З 2015 року був активним членом міжнародної організації Students For Liberty, де займав позицію регіонального директора східноєвропейського регіону. У 2017 році став співзасновником ГО «Українські студенти за свободу. На початку 2018 року проходив стажування в Інституті Катона та Інституті Чарльза Коха у Вашингтоні. Був кандидатом у народні депутати по 18 виборчому округу на виборах 2019 року. З вересня 2019 року — головний виконавчий директор ГО «Українське товариство економічних свобод».
МИХАЙЛО ЯКОБЧУК
Співзасновник Українського товариства економічних свобод
Досвідчений фахівець у сфері комунікацій та зв'язків з громадськістю. У 1999 році закінчив Українську академію друкарства у Львові, спеціальність – «Видавнича справа і редагування». Диплом на тему: «Особливості функціонування Public Relations в Україні».

Близько 10 років працював в галузі медіаменеджменту і комунікацій. Брав участь у багатьох виборчих кампаніях.
ОЛЕКСАНДР КУЗАН
Аналітик
Фахівець у сферах міжнародних та державних фінансів, зв’язків з громадськістю.

Освіта: Диплом бакалавра зі спеціалізацією у сфері фінансів та кредиту (Національний університет "Києво-Могилянська академія")

Досвід роботи: 2016-2018 – старший аналітик компанії "Agner Technologies". З 2018 року працює в ГО "Українське товариство економічних свобод".
ОЛЕГ КОЛОМІЄЦЬ
Аналітик і менеджер проєктів
Досвідчений фахівець у сферах економіки та фінансів, транспорту, зв’язку, реалізації стратегічних проектів загальнодержавного значення, зв’язків з громадськістю.

Досвід роботи: 2005-2008 – Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, 2010-2015 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. З 2015 року працює в Українські аграрній асоціації.