ДЖЕД САНДЕН
Засновник Українського товариства економічних свобод
Відомий український бізнесмен американського походження. З 1995 по 2011 рік був засновником та CEO медіахолдингу KP Media. З 2010 року – інвестор на ринку IT та медіа.

Активний прихильник покращення урядування, вільного ринку, зменшення корупції та свободи преси. Пан Санден є членом наглядової ради Atlas Network (США) – всесвітньої мережі неурядових організацій, що виступають за вільний ринок, до якої також входить УТЕС.
МИХАЙЛО ЯКОБЧУК
Співзасновник Українського товариства економічних свобод
Досвідчений фахівець у сфері комунікацій та зв'язків з громадськістю. У 1999 році закінчив Українську академію друкарства у Львові, спеціальність – «Видавнича справа і редагування». Диплом на тему: «Особливості функціонування Public Relations в Україні».

Близько 10 років працював в галузі медіаменеджменту і комунікацій. Брав участь у багатьох виборчих кампаніях.
ОЛЕГ КОЛОМІЄЦЬ
Аналітик і менеджер проєктів
Досвідчений фахівець у сферах економіки та фінансів, транспорту, зв’язку, реалізації стратегічних проектів загальнодержавного значення, зв’язків з громадськістю.

Досвід роботи: 2005-2008 – Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, 2010-2015 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. З 2015 року працює в Українські аграрній асоціації.
ОЛЕКСАНДР КУЗАН
Аналітик
Фахівець у сферах міжнародних та державних фінансів, зв’язків з громадськістю.

Освіта: Диплом бакалавра зі спеціалізацією у сфері фінансів та кредиту (Національний університет "Києво-Могилянська академія")

Досвід роботи: 2016-2018 – старший аналітик компанії "Agner Technologies". З 2018 року працює в ГО "Українське товариство економічних свобод".
МИХАЙЛО ЛАВРОВСЬКИЙ
Голова правління «Українського товариства економічних свобод»
Виріс у місті Вінниця, де закінчив школу.

Навчався у Чернівецькому національному університеті та Донецькому національному університеті за напрямком «Політологія».

Приєднався до проринкового руху наприкінці 2014 року, коли у грудні потрапив на конференцію присвячену пам’яті Кахи Бендукідзе у Києві.

З 2015 року був активним членом міжнародної організації Students For Liberty.