НАША МІСІЯ

збільшення економічних свобод шляхом лобіювання спрощення та зменшення оподаткування, мінімізації державного регулювання та посилення захисту прав приватної власності

Українське товариство економічних свобод було засновано у 2015 році за підтримки публічних діячів, економістів та бізнесменів задля просування та відстоювання ідей економічної свободи в Україні.

Українське товариство економічних свобод було засновано у 2015 році за підтримки публічних діячів, економістів та бізнесменів задля просування та відстоювання ідей економічної свободи в Україні.

5

років
роботи

>100

розроблених
законопроектів

20

законопроектів прийнятих
парламентом

Що зроблено:

previous arrow
1
Законопроєкти
Розробка та адвокація законопроектів направлених на зменшення оподаткування, лібералізації економіки та збільшення економічної свободи в Україні. За час нашого існування нами було розроблено понад 100 законопроектів, значна частина яких стала законами роблячи українську економіку більш конкурентоспроможною, а українців — багатшими.
2
ВікіДозвіл
Здійснюється аудит регуляторної бази в сфері адміністративних послуг. На цій основі ведеться запущено проект ВікіДозвіл. На базі цього проекту ми намагаємось систметизувати інформацію понад 160 тисяч записів про адмінпослуги, що надаються в Україні, та готуємо як системні пропозиції щодо реформування галузі, так і точкові, щодо покращення надання окремих послуг.
_
Також, в рамках проекту, вивчається досвід інших країн світу в сфері надання адмінпослуг, а відповідна інфомрація доводиться до їх споживачів на вільній основі. Можливо, саме за результатами цієї роботи в подальшому нами буде розроблено комплексний дерегуляційний закон щодо скасування непотрібних дозволів, спрощення процедур надання адмінпослуг, їх наближення до споживача, здешевлення і нівелювання будь-яких корупціогенних механізмів.
3
Міжнародні зв’язки
Адвокація інтересів України за кордоном. УТЕС налагоджує та підтримує зв’язки з міжнародними організаціями та політиками. Наша організація нарощує вплив закордоном. Ми щорічно відвідуємо США, де зустрічажмось з впливовими політиками та громадськими діячами задля співпраці на благо України.
Податкова свобода
Інформаційна кампанія щодо податків. Нами було проведено перший в Україні День податкової свободи. Мета – продемонструвати питому вагу податкового навантаження на споживачів та навчити людей вимагати у виконавчої влади звіт за виконання бюджету.
4
Лібертаріанство
Підтримка студентського руху, що відстоює ідеї свободи. Нашими партнером незмінним партнером в рамках молодіжної політики в Україні є громадська організація «Українські студенти за свободу». УТЕС приймає активну участь в допомозі організації та розвитку студентського лібертаріанського руху в Україні.
Права автовласників
Відстоювання прав автовласників та зниження податків на транспорт. Спільно з нашими партнерами ми розпочали кампанію задля зменшення оподаткування автомобільного транспорту в Україні задля збільшення мобільності населення та розвитку економіки.
next arrow

наші партнери

Нашими партнерами є неурядові організації зі США Americans For Tax Reform та Taxpayers Protection Alliance.
Це лідери у сфері громадського впливу платників податків на державу.

Також ми співпрацюємо з науково-дослідним і адвокаційним фондом Heritage, а також входимо до мережі неурядових лібертаріанських організацій Atlas та асоціації, що об’єднує організації орієнтовані на захист платників податків –
World Taxpayers Associations.

Наше фінансування

Ми не приймаємо коштів платників податків, тобто жодних «державних» коштів, чим гарантуємо нашу незалежність від чиновників та роботу виключно в інтересах громадян.

Організація отримує внески виключно від громадян та суб'єктів господарювання у вигляді безповоротної фінансової допомоги (благодійних внесків), грантів від недержавних іноземних фондів, що підтримують поширення цінностей економічної свободи.