Партнери

«Американці за податкову реформу» – впливова неприбуткова організація, яка виступає проти будь-якого збільшення податкового тиску в США. Кількість  членів – 60 000. Організація була заснована Гровером Норквістом (Grover Norquist) у 1985 році за ініціативою тодішнього президента США Рональда Рейгана. Найбільш знаковим проектом ATR є «Присяга захисника платника податків» – письмова обіцянка, яку дає парламентар чи кандидат на виборну посаду, вживати всіх доступних йому заходів для недопущення підвищення податкового навантаження на доходи людини чи бізнесів. З моменту, коли Присягу було ініційовано і до цього часу, сотні членів Палати представників Конгресу США та більше, ніж 50 сенаторів, а також кожен з кандидатів на пост президента від Республіканської партії, що були обрані президентом, підписали цю Присягу. З 1992 року ATR проводить щотижневі збори консервативних та республіканських активістів у форматі «без преси та не під протокол» з метою узгодження їхніх дій та стратегії поведінки. Дуже швидко «Зустрічі щосереди» стали важливим вузловим центром консервативних та республіканських політичних організацій США.  
«Американці за податкову реформу» – впливова неприбуткова організація, яка виступає проти будь-... Детальніше
Згорнути
Союз захисту платників податків є неприбутковою непартійною організацією, спрямованою на просвітництво громадськості шляхом дослідження та поширення інформації щодо впливу держави на економіку. Через ЗМІ, блоги та інші засоби масової комунікації TPA інформує громадськість щодо неефективної діяльності держави, а також шахрайства та зловживання владою з боку урядовців.
Союз захисту платників податків є неприбутковою непартійною організацією, спрямованою на... Детальніше
Згорнути
Фонд Heritage засновано у 1973 році. Він є науково-дослідним і навчальним закладом, який розробляє та просуває консервативну державну політику, засновану на принципах вільного підприємництва, обмеженого уряду, свободи особистості та демократичних цінностей. Є однією з найбільших в США науково-дослідних організацій у сфері державної політики. Фонд фінансується завдяки підтримці громадськості - фізичних осіб, фондів і корпорацій, але не державних дотацій.
Фонд Heritage засновано у 1973 році. Він є науково-дослідним і навчальним закладом, який розробляє... Детальніше
Згорнути
Українська аграрна асоціація (УАА) - неприбуткова огранізація, членами якої є українські  компанії, що працюють на аграрному ринку.
Українська аграрна асоціація (УАА) - неприбуткова огранізація, членами якої є українські  компанії... Детальніше
Згорнути
Місія органіації - покращити якість життя канадців, їх сімей та майбутніх поколінь шляхом вивчення, вимірювання та широкого розповсюдження інформації про вплив державної політіки, бізнесу на рівень життя.
Місія органіації - покращити якість життя канадців, їх сімей та майбутніх поколінь шляхом вивчення... Детальніше
Згорнути
Property Rights Alliance (PRA) - філіал Americans for Tax Reform, що займається захистом фізичних і інетлектуальних прав як всередені країни, так і поза її межами.
Property Rights Alliance (PRA) - філіал Americans for Tax Reform, що займається захистом фізичних і... Детальніше
Згорнути
«Українські студенти за свободу» — це громадська організація, яка є частиною всесвітньої мережі «Студентів за свободу».Є найбільшою студентською організацією на планеті, яка об’єднує понад 3,000 студентських груп та 3680 лідерів по всьому світу, маючи свої осередки на кожному населеному континенті.
«Українські студенти за свободу» — це громадська організація, яка є частиною всесвітньої мережі «... Детальніше
Згорнути
Українська асоціація власників зброї заснована в жовтні 2009 року. Вона об’єднує тисячі вільних і свідомих українців. У лавах Асоціації є представники всіх регіонів України, всіх соціальних груп, люди різного віку, статі, освіти – всіх їх об’єднує любов до зброї та готовність відповідально нею володіти.
Українська асоціація власників зброї заснована в жовтні 2009 року. Вона об’єднує тисячі вільних і... Детальніше
Згорнути
Помилка | Українське товариство економічних свобод

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.